Back to top

Mgr. Monika Hegrová

Mgr. Monika Hegrová
třídní učitelka 8.C, vyučující ČJ, NJ, TV
monika.hegrova@zsbroumovska.cz

Obsah uživatele

Cyklovýlet 8.C

Na kole na Kristýnu, postavení stanu v lehkém dešti, odpolední ochutnávka potápění, procházka do Hrádku, večerní ohýnek a další den v duchu dopoledního triatlonu a zpáteční cesty na kole. To vše a mnohem víc jsme prožili společně.

Report.fotky níže:

Židovská Praha - 8.C

6.6. jsme se vypravili do Prahy. Hradčany nás přivítaly krásným počasím. Krátce jsme zhlédli Pražský hrad, doslova fascinováni jsme byli Valdštejnskou zahradou. Oběd jsme stihli na Václavském náměstí. Odpoledním programem byla návštěva židovských památek, hřbitova a synagog. Viděli jsme Pinkasovu, Španělskou a Maiselovu synagogu. Exkurzí nás skvěle provedla paní učitelka Adámková. Děkujeme!

 

Reportážní fotky níže:

Lyžařský kurz 7. tříd

První den: přesun do Kořenova a pěší výlet na rozhlednu Štěpánka. Už se těšíme zítra na lyže.

Druhý den byl ve znamení celodenní lyžovačky. Všichni po prvním dnu vyjedou na vleku a sjedou kopec. Velká pochvala všem!

Středeční den takřka bez deště jsme si užili opět celodenním lyžováním U Čápa. Večer jsme zvládli venkovní hru a návštěvu místního kiosku.

Čtvrtek přeje deštivému počasí, proto se lyžuje na přání a nelyžaři se mění na turisty. Večer píšeme testík a bude diskotéka.

V pátek balíme, jdeme na poslední procházku Kořenovem a odjíždíme.

 

Stránky