Back to top

6. B

Mgr. Kateřina Kočová
třídní učitelka 6.B, vyučující Aj, Čj
katerina.kocova@zsbroumovska.cz

Aktuality třídy

Sněhová výzva školního parlamentu

Sněhová výzvy školního parlamentu

Pro všechny, kteří mají rádi sníh, vyhlašují zástupci školního parlamentu sněhovou výzvu- postav sněhuláka, nebo cokoli ze sněhu, co máš rád. Pošli na e-mail parlamentbroumaci@seznam.cz do konce ledna fotku- nejlepší sněhové nadšence oceníme.

PF 2021

Vážení učitelé, rodiče a kamarádi,

třída 6.B Vám přeje pohodové prožití vánočních svátků a do nového roku hlavně zdraví a pevné nervy!

Vykročme všichni pravou nohou a s úsměvem!

:-) 

6.10.2020 Návštěva iQLANDIE - reportážní fotky 6.B

V úterý 6. října jsme navštívili workshop v iQLANDII - Vesmírný modul. Pro děti bylo připravených šest stanovišť, na kterých pomocí pokusů a zkoumáním zjišťovaly, jak vypadá meteorit pod mikroskopem, z jakého materiálu se vyrábí vesmírná raketa, co by stalo se Zemí, kdyby přestala být přitahována ke Slunci gravitační silou a podobně. Třešničkou na dortu byla výroba vlastní rakety a její následné vystřelení do prostor iQLANDIE. Všichni jsme si dopoledne opravdu užili. 

Štrúdlové blues

https://m.youtube.com/watch?v=7xfu_KN8xGQ

Jaký je váš oblíbený? Slaný? Sladký? Klasický s jablky? Nebo třeba makový?

Upečte, vyfoťte, pošlete fotku (pavlina.silhanova@zsbroumovska.cz) a vychutnejte si s vašimi blízkými. Třeba při poslechu "štrúdlové" písně.

Kolik různých variant se nám tu sejde? Těším se na vaši kreativitu!

Harmonizační pobyt 14.9. - 15.9.2020 - reportážní fotky

V polovině září jsme si trochu vynahradili neuskutečněný školní výlet na konci páté třídy a vyrazili jsme do kempu v Novém Městě pod Smrkem. Pobyt jsme si opravdu užili - stihli jsme udělat výlet po okolí, vymáchat si nohy v rybníce, najít kešku u mauzolea, zahrát spoustu her a soutěží a během noční bojovky luštit slova z obrázků. Bylo to moc fajn! 

Stránky