6. B

třídní učitelka 6.B, vyučující Aj, M
martina.chlumska@zsbroumovska.cz

Studentská galerie na Broumovské

Pro žáky byl ve škole vyhrazen volný prostor, který dává možnost se výtvarně a edukačně vyjádřit. Žáci zde mohou prezentovat své výtvarné umění, případně jiné další projekty, které vytvoří ať už v hodinách, nebo ve volném čase.

Jako první zde vystavují zástupci estetického semináře se svojí tvorbou - ČERNÁ A BÍLÁ a pak společně zástupci přírodopisného a estetického semináře s výstavou SLUNEČNÍ SOUSTAVA.

Návštěva v domově pro seniory

V pondělí 4. 11. přes 20 našich žáků zorganizovalo herní odpoledne pro seniory v Domově důchodců ve Vratislavicích. Hrálo se Člověče, nezlob se! a kuželky. Nakonec rozdali žáci všem přítomným drobné občerstvení a dárky na památku.

Děkujeme všem, kteří se jakýmkoli způsobem zapojili.

Prohlédněte si reportážní fotografie.

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ - mladší žáci 2. místo

Dne 24. 9. 2019 se 20 našich žáků zúčastnilo okresního kola Atletického čtyřboje družstev (běh 60m, běh 600m/800m/1000m, hod míčkem/vrh koulí, skok do dálky/skok do výšky). Nejvíce se zadařilo našim mladším žákům (6. a 7. třída) ve složení Vojta (7. tř.), Petr (7. tř.), Lukáš (7. tř.), František (6. tř.), Jakub (6. tř.), kteří se umístili na vynikajícím 2. místě z 10 škol. Dobře si vedly i naše mladší žákyně ve složení Sára (7. tř.), Justýna (6. tř.), Verča (6. tř.), Klára (6. tř), Kája (7. tř), které obsadily 4. místo z 10 škol.