6. C

třídní učitelka 6.C, vyučující ČJ, NJ, TV
monika.hegrova@zsbroumovska.cz

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ - mladší žáci 2. místo

Dne 24. 9. 2019 se 20 našich žáků zúčastnilo okresního kola Atletického čtyřboje družstev (běh 60m, běh 600m/800m/1000m, hod míčkem/vrh koulí, skok do dálky/skok do výšky). Nejvíce se zadařilo našim mladším žákům (6. a 7. třída) ve složení Vojta (7. tř.), Petr (7. tř.), Lukáš (7. tř.), František (6. tř.), Jakub (6. tř.), kteří se umístili na vynikajícím 2. místě z 10 škol. Dobře si vedly i naše mladší žákyně ve složení Sára (7. tř.), Justýna (6. tř.), Verča (6. tř.), Klára (6. tř), Kája (7. tř), které obsadily 4. místo z 10 škol.

Rekonstrukce školy

Dne 31. 8. byla stavební firmou dokončena první fáze letošní rekonstrukce školy.

Pro školní provoz byly zpřístupněny 4 místnosti družin včetně sociálních zařízení, jazyková učebna se školní knihovnou, kabinet, sklad, vstupní hala a schodiště.

I když ještě chybí zapojit některá světla a doplnit podhledové desky, tak jsme velice rádi, že se vše stihlo a že jsme první školní den - 2. 9. mohli ve škole přivítat všechny žáky.

Sběr papíru - zahájení soutěže

Vážení žáci, rodiče,

letošní soutěž ve sběru papíru je oficiálně zahájena.

Ranní sběr v šatnách II. stupně začne od pondělí 23. 9. Dále můžete vozit sběr přímo do Kovošrotu.

Nejlepší žáci i třídy budou oceněni.

Bližší informace v letáku zde.

ŠVP - 4.A, 5.C (pátek)

Prohlédněte si reportážní fotografie z posledního dne.

Poslední den za námi,

škola v přírodě už končí,

poslední měsíc před námi,

kemp se s námi loučí.

U ohniště sedíme,

děti balí kufry,

kdy půjdeme spát nevíme,

zítra budou fofry.

PS: přibližně v 11:30 - 12:00 příjezd

Vánoční ozdoby výtvarných kroužků Šikula a Paletka soutěží

Mladší Šikulové a starší Paleťáci i letos vyráběli vánoční ozdoby pro soutěž vyhlášenou městem „O nejkrásnější vánoční ozdobu" pro liberecký strom. Prezentují nás kapřice Šupinka (ve fcb. anketě pod číslem 38) a vánoční věnec (č. 37). Můžete nás podpořit svým hlasem na facebooku Liberecký advent, kde se přidáte do skupiny a po schválení můžete hlasovat v článku Ozdoby na liberecký vánoční strom 2. část. Naše výrobky najdete pod čísly 37 a 38. Děkujeme.