Back to top

6. A

Mgr. Kateřina Stolínová
třídní učitelka 5.A, vyučující Aj
katerina.stolinova@zsbroumovska.cz

Aktuality třídy

NeverEnding stories

Objev kouzlo knih a nech se inspirovat!

Chceš prozkoumat magii, kterou skrývají knihy, a nechat se jimi inspirovat na cestě za vlastními příběhy? Připoj se k našemu školnímu kroužku, kde kouzlo knih ožívá!

Co tě čeká:

Prožitkové čtení: Otevřeme společně brány do nekonečných světů knih a projdeme se po stránkách příběhů, které nás vtáhnou do jiných světů.

Psaní příběhů: Čtení nás inspiruje k psaní vlastních fascinujícíh příběhů.

Sportovní den TAJV - 16.6.2023

Sportovní den mládeže s TAJV v Liberci

V pátek 16.6.2023 se uskutečnil 1. ročník národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Liberci na venkovním multifunkčním sportovišti ZŠ Broumovská pro žáky školy. Sportovní akce TAJV v Liberci patřila mezi 250 semifinálových turnajů v České republice. Účastníci turnaje se utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu.

Z celkového vítězství na turnaji se zaslouženě radoval tým „Broumáci“, který byl tvořen z členů Amálka, Kryštof, Jáchym, Zuzana, Sofie, Jakub a Matěj. Finalisté postupového turnaje v Liberci získali upomínkové diplomy, věcné odměny a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s oceněním obdrželi hráči z Liberce nominaci na závěrečný šampionát, Národní finále v Kladně, který se bude konat 9.12.2023 v Kladenské sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu, město Liberec a Liberecký kraj.

Sportovní den mládeže s TAJV v Liberci byl zrealizován za podpory statutárního města Liberec a partnerů soutěže.

Mgr. Jan Váňa

Organizátor soutěže

www.tajv.cz

Stránky