Mgr. Pavlína Šilhánová

vyučující AJ/NJ
pavlina.silhanova@zsbroumovska.cz

Kuchařská výzva díl 2.

Ještě jednou děkuji všem účastníkům prvního kola! Pokud jste se nestilhli zapojit, nevadí! Přidejte se teď. V druhém kole výzvy použijte ve svém receptu banán a jahody. Recept s fotkou, prosím, pošlete na: pavlina.silhanova@zsbroumovska.cz. Těším se na vaše delikatesy.

Časopis "Play"-informace pro předplatitele

Předplatitelé anglického časopisu Play mají nová dvě vydání z dubna a května+června (dvojčíslo) u mne. Rády bychom časopisy využily ve výuce v novém školním roce. Proto bychom je rozdávaly až v září, až všIchni nastoupí zpět do školy. Pokud nebudete souhlasit, ozvěte se mi, prosím, na e-mail (pavlina.silhanova@zsbroumovska.cz) a časopisy vám můžeme předat společně s vysvědčením. Děkuji za spolupráci.

Kuchařská výzva díl 1.

Pojďme si ten poslední školní měsíc pěkně osladit!

Barunce ze 3.A děkuji za nápad.

Bude to jednoduché. Vaším prvním úkolem bude připravit pokrm (upéct, uvařit, usmažit... fantazii se meze nekladou), kdy mezi surovinami použijete čokoládu a jablko/a.

Svůj výtvor, prosím, vyfoťte a spolu s receptem pošlete na: pavlina.silhanova@zsbroumovska.cz

Do předmětu uveďte: kuchařská výzva (termín uzávěrky prvního kola je 14. 6.2020)

Anglický jazyk na dálku - 4.B

Vážení rodiče, milí žáci!

Ráda bych vám touto cestou poslala pár prvních organizačních věcí k výuce a procvičování angličtiny.

Jako první bych ráda poprosila rodiče, jejichž děti nemají přístup k počítači ani k "chytrému" telefonu, aby mne kontaktovali. Vymyslíme náhradní řešení.

Za druhé: prosím ty, kteří nemají možnost tisknout materiály, aby mi dali vědět. Přizpůsobíme tomu práci.

Za třetí: děti si budou vést "deník" (sešit, složka s papíry...) kde si budou zakládat veškerou práci, kterou odvedou doma a kterou mi po návratu do školy ukáží.