8. A

třídní učitelka 8.A, vyučující Př, D, Tv
klara.zrustova@zsbroumovska.cz

První týden za námi - 8.A

Vážení rodiče, milí žáci.

Děkuji všem, ktěří jste již poslali vyřešená zadání, fotografie se zpětnou vazbou atd. Máte pochvalu!

A zároveň prosím ostatní, kteří tak neučinili, aby mi dali vědět ( přes bakaláře nebo e-mail), abychom mohli vše případně dořešit.

Děkuji a přeji hodně zdraví a pěkný den všem.

Basketbal chlapci - 8. + 9. třídy

Ve čtvrtek 27. 2. jsem sehráli základní kolo basketbalového turnaje v hale ZŠ Dobiášova.

Po úvodní porážce od ZŠ Vratislavice jsme porazili ZŠ Doctrina 25:9 a ZŠ Dobiášova 16:12.

Protože Dobiáška porazila Vratislavice, rozhodovalo o celkovém pořadí skóre. To jsme měli, bohužel, horší, a tak jsme obsadili 3. nepostupové místo. Přesto chlapcům děkuji za kvalitní reprezentaci školy.

Krajský přebor šachových družstev 2020

V úterý 18. 2. 2020 jsme hráli se dvěma šachovými družstvy Krajský přebor školních šachových týmů. Mladší šachisté nakonec obsadili 8. místo a starší celkové 5. místo. Ani jeden tým bohužel nepostoupil do celorepublikového finále. Za zmímku stojí skvělý výkon Jakuba R. na druhé desce starších žáků, který si svým výkonem  6,5/7 bodů uhrál se soupeři s kvalitním ratingem osobní performanci 1637 ELO bodů!

Všem hráčům děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme k srdnatému výkonu.

Zeměpisná olympiáda

Ve čtvrtek 23. 1. se uskutečnilo školní kolo zeměpisné olympiády. Toho se zúčastnilo 28 žáků ze 6. - 9. tříd.

Vítězové jednotlivých kategorií nás budou reprezentovat v okresním kole.

V kategorii A - šesté třídy zvítězil Honza před Fandou a Kubou.

V kategorii B - sedmé třídy zvítězil Lukáš před Adamem a Vojtou.

V kategorii C - osmé + deváté třídy zvítězil Denis před Davidem a Michaelem.

Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů.

Reportáží fotografie najdete přílohou.