8. A

třídní učitelka 8.A, vyučující Čj, D
dana.adamkova@zsbroumovska.cz

Kuchařská výzva - finále

Všem kuchařkám a kuchařům ještě jednou děkuji za jejich snažení! Všichni jste skvělí!

Níže si můžete prohlédnout všechny recepty z naší výzvy.

Hezké prázdniny!

Kuchařská výzva díl 2.

Ještě jednou děkuji všem účastníkům prvního kola! Pokud jste se nestilhli zapojit, nevadí! Přidejte se teď. V druhém kole výzvy použijte ve svém receptu banán a jahody. Recept s fotkou, prosím, pošlete na: pavlina.silhanova@zsbroumovska.cz. Těším se na vaše delikatesy.

SBĚR PAPÍRU

Sběr papíru pokračuje - můžete nosit ráno v 7:50 (předáte panu školníkovi u hlavního vchodu), nebo odvezete přímo do Kovošrotu.

Soutěž ve sběru papíru bohužel nemůže být zakončena výletem pro nejlepší sběrače, a proto bude vyhodnocena až příští školní rok. Nejlepší sběrači za letošní rok dostanou symbolické ocenění.

Na konci soutěže (květen 2021) se nasbírané kilogramy za letošní rok sečtou s příštím rokem a vydělí dvěma (aby měli šanci i budoucí prvňáčci).

Kuchařská výzva díl 1.

Pojďme si ten poslední školní měsíc pěkně osladit!

Barunce ze 3.A děkuji za nápad.

Bude to jednoduché. Vaším prvním úkolem bude připravit pokrm (upéct, uvařit, usmažit... fantazii se meze nekladou), kdy mezi surovinami použijete čokoládu a jablko/a.

Svůj výtvor, prosím, vyfoťte a spolu s receptem pošlete na: pavlina.silhanova@zsbroumovska.cz

Do předmětu uveďte: kuchařská výzva (termín uzávěrky prvního kola je 14. 6.2020)

Květnová sportovní výzva - 4. týden

Jdeme do finále, čeká nás poslední květnová výzva!

Sportovci, těšte se na medaile!

Na nejúspěšnější čeká malé překvapení.

Rozcvič se, splň sportovní výzvu, pošli fotku na: vyzva.kveten@seznam.cz, do předmětu zprávy napiš své jméno a třídu.

Stáhni si tabulku s přehledem květnových cvičení. (Tabulka zde: tabulka květen )