Mgr. Jakub Hříbal

jakub.hribal@zsbroumovska.cz

Preventivní program "Cesta k toleranci" - 8.B

Pátek, 4. Říjen 2019 - 11:40

Program primární prevence, který má za cíl žákům přiblížit danou tematiku jiným způsobem, než je klasická výuka. Žáci budou mít možnost vyzkoušet si různé zážitkové techniky v praxi. Prostor bude i pro dotazy, které děti během aktivit napadnou. Preventivní program je veden lektorkami organizace ADVAITA.

Preventivní program "Partnerské vztahy" - 9.B

Čtvrtek, 14. Listopad 2019 - 10:45

Program primární prevence, který má za cíl žákům přiblížit danou tématiku jiným způsobem, než je klasická výuka. Žáci budou mít možnost vyzkoušet si různé zážitkové techniky v praxi. Prostor bude i pro dotazy, které děti během aktivit napadnou. Preventivní program je veden lektorkami organizace ADVAITA.

Preventivní program "Nebezpečí sekt" - 9.A

Čtvrtek, 10. Říjen 2019 - 10:45

Preventivní program "Cesta k toleranci" - 8.A

Pátek, 15. Listopad 2019 - 17:25

Program primární prevence, který má za cíl žákům přiblížit danou tematiku jiným způsobem, než je klasická výuka. Žáci budou mít možnost vyzkoušet si různé zážitkové techniky v praxi. Prostor bude i pro dotazy, které je během aktivit napadnou. Preventivní program je veden lektorkami organizace ADVAITA.

Preventivní program "Drogy II" - 7.B

Pátek, 11. Říjen 2019 - 10:45

Preventivní program "Řekni, kdo jsem" - 6.C

Pátek, 18. Říjen 2019 - 10:45

Preventivní program "Řekni, kdo jsem" - 6.B

Čtvrtek, 28. Listopad 2019 - 10:45

Preventivní program "Řekni, kdo jsem" - 6.A

Čtvrtek, 17. Říjen 2019 - 10:45

Harmonizační pobyt pro 6. ročníky

Pondělí, 30. Září 2019 - 8:00 - Středa, 2. Říjen 2019 - 12:00

Ve dnech 30. 9. až 2. 10. proběhne harmonizační pobyt v Novém městě pod Smrkem. Cílem tohoto pobytu je seznámení se s třídním učitelem, novými spolužáky a se systémem fungování druhého stupně. Bližší informace získáte na třídních schůzkách, popř. na informativním lístku, který žáci dostanou cca týden před pobytem. Nyní už víme, že bude nutný spací pytel! Připravte, prosím, také kopii kartičky pojištění a nahlašte případné diety!