Mgr. Jakub Hříbal

jakub.hribal@zsbroumovska.cz

Sluneční soustava, iQLANDIA - 6.A

Čtvrtek, 23. Duben 2020 - 8:00

Žáci si osvojí vznik Sluneční soustavy a planet, velikosti planet a hvězd, představu vzdáleností ve vesmíru, pohyb hvězd po obloze, základní orientaci na noční obloze, souhvězdí, globální oteplování, přírodní procesy na Zemi. (modul probíhá v Planetáriu a v expozici)

Sraz všech žáků je v 7:45 před iQLANDIÍ. Zpět půjdeme pěšky (dle počasí).

Preventivní program "Kde končí legrace" - 6.B

Čtvrtek, 23. Duben 2020 - 10:45

Program primární prevence, který má za cíl žákům přiblížit danou tematiku jiným způsobem, než je klasická výuka. Žáci budou mít možnost vyzkoušet si různé zážitkové techniky v praxi. Prostor bude i pro dotazy, které je během aktivit napadnou. Preventivní program je veden lektorkami organizace ADVAITA.

Preventivní program "(Ne)bezpečný internet" - 8.B

Pátek, 20. Březen 2020 - 10:45

Program bude přesunut.

Preventivní program "Počítač – dobrý sluha, nehodný pán" - 7.B

Pátek, 6. Březen 2020 - 10:35

Alternativní stravování

Dneska si během výuky výchovy ke zdraví žáci 7. A vyzkoušeli v praxi, jak se připravují různé alternativní pokrmy. Kažná skupinka se měla poprat se svým úkolem. Jedna vytvářela vegetariánské jídlo, další makrobiotické, jiná diabetické. Ale na své si přišli i milovníci fastfoodu či klasické kuchyně.