Mgr. Alena Hejnová

třídní učitelka 1.B
alena.hejnova@zsbroumovska.cz

Domácí učení - 1.B

Dobrý den, milí rodiče a žáci.

Všechny Vás zdravím a prosím o sledování svých e-mailových schránek.

Poslala jsem vám doporučení k opakování učiva do středy 18. 3. a odkazy na mediální opakování ( TV, YOUTUBE, vzdělávací portály)

Opakování v našich školních pracovních sešitech vám pošlu v další e-mailové zprávě (opět v časovém rozpisu - PO - ST, ve středu ČT - PÁ).

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte se na mne obrátit.

S pozdravem a přáním pevného zdraví Mgr. Alena Hejnová.

Mikulášská škola - 1.B - reportážní fotografie

5. 12. jsme měli učení jako ve škole pro Mikuláše, čerty a anděly a oni za námi opravdu přišli.

Vyzkoušeli nás ze čtení písmenek, společně jsme jim zazpívali a slíbili jsme, že budeme stále tak hodní jako teď. Zato jsme dostali medové perníčky.

Krásně jsme si sváteční den užili .

Projekt Adventní věnce - první a deváté třídy

Datum a čas:
Pátek, 29. Listopad 2019 - 8:00

V pátek 29. 11. budou žáci z devátých tříd pomáhat nejmladším spolužákům z prvních tříd s výrobou adventních věnečků.                      Společně si připomenou tradice, dobu čekání na nejkrásnější svátky roku.