5. A

třídní učitelka 5.A
marcela.pavlatova@zsbroumovska.cz

Sbírka pro útulek Archa

V průběhu Vánočního setkání se našemu charitativnímu týmu podařilo vybrat krásnou částku 5.805,- Kč, kterou jsme před Vánocemi předali útulku Archa na podporu zachráněných zvířat. Kromě finančního daru jsme útulku věnovali rovněž sbírku krmiv pro psy a kočky.

Na fotografiích si můžeme prohlédnout dárkový certifikát od Archy, náš charitativní tým a jednu z obdarovaných koček.

Moc děkujeme všem, kdo se zapojili do sbírky!

Vánoční setkání

Znovu po třech letech jsme si užili společné adventní chvíle:

zpívání koled, tvoření v dílnách, nákupy ve stáncích, poznávání tradic cizích zemí i rozsvícení vánočního stromu.

Super atmosféru poznáte i na reportážních fotografiích...

Všem děkujeme za účast a přejeme krásné Vánoce!

Halloweenská costume párty

Jak jinak oslavit ve škole Halloween než kostýmovou párty. Parlamentem vyhlášená akce se opravdu povedla. Žáků, učitelů nebo družinářek v převleku za duchy, monstra, či členy Adamsovy rodiny bylo nezpočet. A máme z toho velkou radost! Protože nic nepotěší zástupce parlamentu více, než když vidí, že vás to baví!

Moc děkujeme všem zúčastněným a teď už hurá na reportážní fotky!

Váš školní parlament

Čeps cup - florbal 4.-5. třídy

V pátek 4.11. se kluci ze čtvrtých a pátých tříd zúčastnili základního kola florbalového poháru Čeps.

V hale ZŠ Dobiášova jsme nejprve ve skupině porazili ZŠ Chrastava a ZŠ Rynoltice, poté jsme remizovali se ZŠ Lesní a díky tomu postoupili do semifinále.

Tam jsme porazili ZŠ Lužická Hrádek nad Nisou 2:0.

Ve finále proti domácí ZŠ Dobiášova jsme byli lepším týmem, ale bohužel jsme v základní hrací době pouze remizovali 1:1. Šlo se tedy na nájezdy a tam až v páté sérii jsme bohužel prohráli 1:2.

Obsadili jsme tedy 2. místo, které je nepostupové, ale i tak jsem na kluky hrdý, jak celý turnaj zvládli. Všichni, včetně skvělého brankáře Kuby, podali super výkony!!