5. A

třídní učitel 5.A
tereza.lupinkova@zsbroumovska.cz

Úspěch školního časopisu

Krásné překvapení hned z kraje dne. Otevřu e-mail a tam tato pěkná zpráva:

Dobrý den,

Gratuluji, Vaše skupina Časopis byla odbornou porotou vybrána a vyhráváte Nášup pizzy pro celou třídu! A to díky sloganu „Pizza ze Starého města, je pouze z kvalitního těsta. Pizza, šunka, žampion, kdo ji sní, je šampion“ a „Náš-li hlad, máš-li chuť, v Maškovce rychle budˇ“!

Děkujeme za účast v soutěži.

Školní časopis

Máš chuť stát se členem redakční rady? Baví tě psát, fotit, krestit nebo pracovat s počítačem? Tak přijď mezi nás! Kromě tvorby článků a grafické úpravy se můžeš těšit na různé hry a aktivity, které ti pomohou k sebeprezentaci, k vedení rozhovorů a obhájení vlastního názoru. Scházíme se každou středu od 13:45 ve třídě 9. B

ATLETIKA - Excelentní výkony našich žáků

Dne 19. 6. 2018 se 5 našich žáků zúčastnilo Krajského finále 2018 Atletického trojboje všestrannosti s českým olympionikem Adamem Sebastianem Helceletem. Všichni žáci absolvovali všechny tři disciplíny - skok daleký, běh 50 m a hod míčkem.

Z každého okresu postoupili 4 nejlepší sportovci. V každé kategorii tedy dnes bojovalo 16 závodníků.

Úspěchy našich žáků: