5. A

třídní učitelka 5.A, vyučující AJ, NJ
pavlina.silhanova@zsbroumovska.cz

Kuchařská výzva - finále

Všem kuchařkám a kuchařům ještě jednou děkuji za jejich snažení! Všichni jste skvělí!

Níže si můžete prohlédnout všechny recepty z naší výzvy.

Hezké prázdniny!

Časopis "Play"-informace pro předplatitele

Předplatitelé anglického časopisu Play mají nová dvě vydání z dubna a května+června (dvojčíslo) u mne. Rády bychom časopisy využily ve výuce v novém školním roce. Proto bychom je rozdávaly až v září, až všIchni nastoupí zpět do školy. Pokud nebudete souhlasit, ozvěte se mi, prosím, na e-mail (pavlina.silhanova@zsbroumovska.cz) a časopisy vám můžeme předat společně s vysvědčením. Děkuji za spolupráci.

Kuchařská výzva díl 2.

Ještě jednou děkuji všem účastníkům prvního kola! Pokud jste se nestilhli zapojit, nevadí! Přidejte se teď. V druhém kole výzvy použijte ve svém receptu banán a jahody. Recept s fotkou, prosím, pošlete na: pavlina.silhanova@zsbroumovska.cz. Těším se na vaše delikatesy.

SBĚR PAPÍRU

Sběr papíru pokračuje - můžete nosit ráno v 7:50 (předáte panu školníkovi u hlavního vchodu), nebo odvezete přímo do Kovošrotu.

Soutěž ve sběru papíru bohužel nemůže být zakončena výletem pro nejlepší sběrače, a proto bude vyhodnocena až příští školní rok. Nejlepší sběrači za letošní rok dostanou symbolické ocenění.

Na konci soutěže (květen 2021) se nasbírané kilogramy za letošní rok sečtou s příštím rokem a vydělí dvěma (aby měli šanci i budoucí prvňáčci).