5. C

třídní učitelka 5.C
venceslava.drabkova@zsbroumovska.cz, 602221187

Kuchařská výzva - finále

Všem kuchařkám a kuchařům ještě jednou děkuji za jejich snažení! Všichni jste skvělí!

Níže si můžete prohlédnout všechny recepty z naší výzvy.

Hezké prázdniny!

Časopis "Play"-informace pro předplatitele

Předplatitelé anglického časopisu Play mají nová dvě vydání z dubna a května+června (dvojčíslo) u mne. Rády bychom časopisy využily ve výuce v novém školním roce. Proto bychom je rozdávaly až v září, až všIchni nastoupí zpět do školy. Pokud nebudete souhlasit, ozvěte se mi, prosím, na e-mail (pavlina.silhanova@zsbroumovska.cz) a časopisy vám můžeme předat společně s vysvědčením. Děkuji za spolupráci.

Kuchařská výzva díl 2.

Ještě jednou děkuji všem účastníkům prvního kola! Pokud jste se nestilhli zapojit, nevadí! Přidejte se teď. V druhém kole výzvy použijte ve svém receptu banán a jahody. Recept s fotkou, prosím, pošlete na: pavlina.silhanova@zsbroumovska.cz. Těším se na vaše delikatesy.

SBĚR PAPÍRU

Sběr papíru pokračuje - můžete nosit ráno v 7:50 (předáte panu školníkovi u hlavního vchodu), nebo odvezete přímo do Kovošrotu.

Soutěž ve sběru papíru bohužel nemůže být zakončena výletem pro nejlepší sběrače, a proto bude vyhodnocena až příští školní rok. Nejlepší sběrači za letošní rok dostanou symbolické ocenění.

Na konci soutěže (květen 2021) se nasbírané kilogramy za letošní rok sečtou s příštím rokem a vydělí dvěma (aby měli šanci i budoucí prvňáčci).

Kuchařská výzva díl 1.

Pojďme si ten poslední školní měsíc pěkně osladit!

Barunce ze 3.A děkuji za nápad.

Bude to jednoduché. Vaším prvním úkolem bude připravit pokrm (upéct, uvařit, usmažit... fantazii se meze nekladou), kdy mezi surovinami použijete čokoládu a jablko/a.

Svůj výtvor, prosím, vyfoťte a spolu s receptem pošlete na: pavlina.silhanova@zsbroumovska.cz

Do předmětu uveďte: kuchařská výzva (termín uzávěrky prvního kola je 14. 6.2020)