Back to top

5. C

Mgr. Tereza Kodymová Pavlů
třídní učitelka 5.C
tereza.pavlu@zsbroumovska.cz

Aktuality třídy

Halloweenská costume párty

Jak jinak oslavit ve škole Halloween než kostýmovou párty. Parlamentem vyhlášená akce se opravdu povedla. Žáků, učitelů nebo družinářek v převleku za duchy, monstra, či členy Adamsovy rodiny bylo nezpočet. A máme z toho velkou radost! Protože nic nepotěší zástupce parlamentu více, než když vidí, že vás to baví! 

Moc děkujeme všem zúčastněným a teď už hurá na reportážní fotky! 

Váš školní parlament

 

Čeps cup - florbal 4.-5. třídy

V pátek 4.11. se kluci ze čtvrtých a pátých tříd zúčastnili základního kola florbalového poháru Čeps.

V hale ZŠ Dobiášova jsme nejprve ve skupině porazili ZŠ Chrastava a ZŠ Rynoltice, poté jsme remizovali se ZŠ Lesní a díky tomu postoupili do semifinále.

Tam jsme porazili ZŠ Lužická Hrádek nad Nisou 2:0.

Ve finále proti domácí ZŠ Dobiášova jsme byli lepším týmem, ale bohužel jsme v základní hrací době pouze remizovali 1:1. Šlo se tedy na nájezdy a tam až v páté sérii jsme bohužel prohráli 1:2.

Obsadili jsme tedy 2. místo, které je nepostupové, ale i tak jsem na kluky hrdý, jak celý turnaj zvládli. Všichni, včetně skvělého brankáře Kuby, podali super výkony!!

 

Školní parlament v září

Přestože školní rok teprve začal, náš školní parlament, kterého se účatní žáci od 6. do 9. třídy už se schází a tvoří. První viditelnou známkou, kterou mohli zaznamenat žáci na druhém stupni, byly cedulky na WC. Parlamenťáky a nejen je, dlouhodobě štve, jak vypadají záchody, a tak začali podnikat kroky, aby to bylo lepší! 

Zároveň plánujeme spoustu super akcí! Máte se na co těšit :) 

Školní časopis

Školní časopis bude probíhat každé úterý od 13:45 v bobkárně. Sraz všech budoucích redaktorů je v odpočinkové zóně druhého stupně. Bohužel se stala chyba a v seznamu kroužků je uveden školní časopis i ve středu. V tento čas kroužek z důvodů výuky pana učitele nemůže být. Proto jsou všichni zváni na úterní redakční radu. 

Děkuji za upozornění a pochopení. 

S pozdravem Jakub Hříbal

Stránky