Back to top

3. A

Mgr. Věnceslava Drábková
třídní učitelka 3.A, vedoucí TK TYK TAK
venceslava.drabkova@zsbroumovska.cz, 602221187

Aktuality třídy

Vernisáž Da Vinci a módní přehlídka

V pátek 14.6.2024 se uskutečnila každoroční vernisáž k výstavě žákovských prací. Návštěvníci vernisáže se pokochali nejenom pracemi výtvarného kroužku Da Vinci, ale také výtvory žákyň z kroužků keramiky. Dalším bodem programu bylo autorské čtení žákyň ze čtenářského klubu. Následně proběhla módní přehlídka kroužku šití. Všem zúčastněným moc děkujeme a doufáme, že si vernisáž užili. Těm, kterým se dnes nepodařilo přijít, přinášíme alespoň malou ochutnávku v podobě fotek. Bylo to krásné a těšíme se na kreativitu, kterou přinese příští rok!

Dobi cup 2024

Ve čtvrtek 23.5. se uskutečnila tradiční velká akce Dobi cup. Dobi cup je sportovně vědomostní soutěž libereckých škol, ve které soutěží žáci všech ročníků i učitelé v různých disciplínách. Po loňském 3.místě jsme letos obsadili smolné 4. místo. Vyhráli dvě školy se stejným počtem bodů: ZŠ Ještědská a ZŠ U školy. Gratulujeme.

Nejlepší naše výsledky v jednotlivých disciplínách:

1. místo - vědomostní test (2. stupeň)

2. místo - vybíjená (4. - 5. třídy)

2. místo - člunkový běh ( 1. - 3- třídy)

3. místo - florbalová střelba (učitelé)

5. místo - atletická štafeta (1. - 9. třída)

Ondřej P. - mimořádné gesto fair play!

Sportovní den mládeže - TAJV

Ve středu, dne 22. května 2024, se na venkovním multifunkčním sportovišti Základní školy Broumovská uskutečnil druhý ročník národní soutěže Sportovní den mládeže v Liberci pro místní děti a žáky základní školy. Účastníci sportovního turnaje se v Liberci utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu. Celkem se na začátku sportovní akce sešlo 8 týmů, které soutěžily o nejúspěšnější družstvo turnaje.

Reportážní fotky najdete v příloze.

Fotbalový turnaj dívek 1. - 3. třída

Dne 15. 5. se dívky 1. - 3. tříd zúčastnily fotbalového turnaje dívek Libereckého kraje na hřišti FC Slovanu Liberec.

Dívky z 1. třídy obsadily 3. místo ze sedmi zúčastněných družstev, dívky ze 2. a 3. třídy skončily na vynikajícím 2. místě také ze sedmi.

Žákyně Alžběta byla vyhlášena nejlepší hráčkou turnaje 1. tříd.

Všem fotbalistkám k výborným výkonům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezantaci školy!

Stránky