třídní učitelka 4.A
jana.baranova@zsbroumovska.cz

Aktuality třídy

4.A - Velikonoce v Motyčkovic klice

Letos jsme si Velikonoce a tradice s nimi spojené prožili v Motyčkovic klice, kde jsme strávily dva dny plné her a tvoření. Během těchto dvou dnů jsme prošli celým velikonočním týdnem od Květné neděle až po Velikonoční pondělí. Jako vzpomínku jsme si přivezli námi vytvořený velikonoční kalendář, ozdobené kraslice a upletené pomlázky. Prohlédněte si reportážní fotografie.

Florbalový turnaj Čeps cup

Kluci ze 4. a 5. tříd vybojovali krásné 3. místo v krajském finále florbalového Čeps cupu.

Nejprve v prosinci vyhráli svou základní skupinu a postoupili do krajského finále. To se uskutečnilo v hale míčových sportů dne 24.1. V konkurenci devíti týmů z celého kraje postoupili naši kluci do semifinále, kde těsně prohráli s hokejovou školou U Školy. Poté o 3. místo porazili ZŠ Lomnice nad Popelkou. Vítězem celého turnaje se stali chlapci ze Semil.

Všem našim klukům moc gratulujeme a hlavně jsme rádi, že si dobře zahráli!