Back to top

4. A

Mgr. Jana Baranová
třídní učitelka 4.A
jana.baranova@zsbroumovska.cz

Aktuality třídy

Pálení čarodějnic 2024

Na Základní škole Broumovská opět zavládla vesele laděná atmosféra, když se konalo tradiční pálení čarodějnic. Děti i rodiče se sešli na školním dvoře, aby společně oslavili příchod jara. S lampiony v rukou a úsměvy na tvářích se vydali na průvod zakončený opékáním buřtů. Pravidelně pořádané setkání nejen posiluje pouto mezi školou, dětmi a rodiči, ale také přináší do života celého sídliště a okolí pocit společenství.

McDonald's cup - fotbalové turnaje

Minulý týden odehráli naši fotbaloví reprezentanti své fotbalové turnaje.

Kluci z 1. - 3. tříd hráli svůj turnaj v tělocvičně ZŠ Dobiášova a s bilancí jedné výhry a dvou porážek obsadili 3. místo.

Kluci ze 4. - 5. tříd hráli venku na tréninkovém hřišti Slovanu Liberec. Vyhráli dva zápasy, ale rozhodující souboj o první postupové místo prohráli o jediný gól se ZŠ Doctrina. Obsadili tak 2. místo. Přesto moc gratulujeme!

Reportážní fotky přílohou.

4.A - Velikonoce v Motyčkovic klice

Letos jsme si Velikonoce a tradice s nimi spojené prožili v Motyčkovic klice, kde jsme strávily dva dny plné her a tvoření. Během těchto dvou dnů jsme prošli celým velikonočním týdnem od Květné neděle až po Velikonoční pondělí. Jako vzpomínku jsme si přivezli námi vytvořený velikonoční kalendář, ozdobené kraslice a upletené pomlázky. Prohlédněte si reportážní fotografie.

Florbalový turnaj Čeps cup

Kluci ze 4. a 5. tříd vybojovali krásné 3. místo v krajském finále florbalového Čeps cupu.

Nejprve v prosinci vyhráli svou základní skupinu a postoupili do krajského finále. To se uskutečnilo v hale míčových sportů dne 24.1. V konkurenci devíti týmů z celého kraje postoupili naši kluci do semifinále, kde těsně prohráli s hokejovou školou U Školy. Poté o 3. místo porazili ZŠ Lomnice nad Popelkou. Vítězem celého turnaje se stali chlapci ze Semil.

Všem našim klukům moc gratulujeme a hlavně jsme rádi, že si dobře zahráli!

Stránky