4. C

Mgr. Radmila Pourová
třídní učitelka 4.C
radmila.pourova@zsbroumovska.cz, 728270895

Turnaj v miniházené 2.-4. třída (reportážní foto)

Dne 16. 11. 2018 jsme se zúčastnili 2. turnaje 13. ročníku miniházené libereckých základních škol.

Po skvělém výkonu všech hráčů jsme obsadili 2. a 4. místo z osmi škol. Oba týmy zaslouží obrovskou pochvalu za obětavost, hráčské nasazení a bojovnost. Dík patří také Danovi, který pomohl cennými radami a vlastními zkušenostmi.

Úspěch školního časopisu

Krásné překvapení hned z kraje dne. Otevřu e-mail a tam tato pěkná zpráva:

Dobrý den,

Gratuluji, Vaše skupina Časopis byla odbornou porotou vybrána a vyhráváte Nášup pizzy pro celou třídu! A to díky sloganu „Pizza ze Starého města, je pouze z kvalitního těsta. Pizza, šunka, žampion, kdo ji sní, je šampion“ a „Náš-li hlad, máš-li chuť, v Maškovce rychle budˇ“!

Děkujeme za účast v soutěži.

Miniházená

Dne 5. 10. jsme se zúčastnili prvního turnaje Liberecké školní ligy miniházené. Opět se hrálo ve dvou kategoriích (1. a 2. třída, 3. a 4. třída).

Tým chlapců z 1. a 2. třídy se umístil na 3. místě ze 6. Nejlepším našim střelcem byl Víťa z 2. třídy, kterému se podařilo dát 8 branek. Dalšími brankami ho doplnili Josef (4 branky), Jan (3 branky) a Tomáš (2 branky). V brance se nejvíce dařilo Janovi, který si v zápase se ZŠ Lesní udržel čistý štít a my tak zvítězili 6:0. Kluci hráli velice pěkně, ale bohužel jsme 3 zápasy prohráli těsným rozdílem jedné branky.

Flétna

První hodina flétny - 18. 9. ÚTERÝ (15:15 - 16:15)

Na první hodinu si doneste notový sešit a zobcovou flétnu.

(doporučuji pořídit typ YAMAHA YRS-24 B)

Pokud s sebou žáci nebudou mít vlastní flétnu na první hodině, nic se neděje.

Už se na Vás moc těším!

Školní časopis

Máš chuť stát se členem redakční rady? Baví tě psát, fotit, krestit nebo pracovat s počítačem? Tak přijď mezi nás! Kromě tvorby článků a grafické úpravy se můžeš těšit na různé hry a aktivity, které ti pomohou k sebeprezentaci, k vedení rozhovorů a obhájení vlastního názoru. Scházíme se každou středu od 13:45 ve třídě 9. B

ATLETIKA - Excelentní výkony našich žáků

Dne 19. 6. 2018 se 5 našich žáků zúčastnilo Krajského finále 2018 Atletického trojboje všestrannosti s českým olympionikem Adamem Sebastianem Helceletem. Všichni žáci absolvovali všechny tři disciplíny - skok daleký, běh 50 m a hod míčkem.

Z každého okresu postoupili 4 nejlepší sportovci. V každé kategorii tedy dnes bojovalo 16 závodníků.

Úspěchy našich žáků: