4. B

třídní učitelka 4.B
iva.lamacova@zsbroumovska.cz

Květnová sportovní výzva - 4. týden

Jdeme do finále, čeká nás poslední květnová výzva!

Sportovci, těšte se na medaile!

Na nejúspěšnější čeká malé překvapení.

Rozcvič se, splň sportovní výzvu, pošli fotku na: vyzva.kveten@seznam.cz, do předmětu zprávy napiš své jméno a třídu.

Stáhni si tabulku s přehledem květnových cvičení. (Tabulka zde: tabulka květen )

10.část úkolů 18.-22.5.2020 - 4.B

Milé děti,

posílám další část úkolů.

Český jazyk - SLOVESA - pracovní sešit str. 25. Posílám e-mailem ještě 2 pracovní listy, pečlivě si je přečtěte a do cvičného sešitu vypracujte cvičení 3 a, b, c, d. Na listě ZVRATNÁ SLOVESA vypracujte cvičení 3, 4 a, b. V modrém malém sešitě pracujte na str. 35.

Matematika - geometrie str. 44 - SOUMĚRNÉ ÚTVARY. Minutovky str. 8, 9, 10 - násobení a dělení do milionu.

V úterý a ve čtvrtek se nezapomeňte v 9 hod. připojit! Budeme procvičovat český jazyk a matematiku.

9.část úkolů 11.-15.5.2020 - 4.B

Milé děti,

posílám další část úkolů na tento týden.

Český jazyk - pracovní sešit str. 24 - SLOVESA. Na e-maily posílám list, kde si zopakujete vše, co už víte o slovesech.Cvičení 1,2,3 si napište do cvičného sešitu. V modrém sešitě pracujte na str. 34.

Matematika - pracovní sešit str. 22 - PRÁCE S DATY, geometrie str. 43 - SOUMĚRNÉ ÚTVARY, minutovky str. 31.

Přírodověda - str. 54 - ROSTLINY V OKOLÍ LIDSKÝCH OBYDLÍ. Udělej si výpisky a ke každému druhu zeleniny si nakresli obrázek.

8.část úkolů 4.-7.5.2020 - 4.B

Milé děti a rodiče,

Prostřednictvím e-mailů Vašich rodičů jsem zaslala dotazník, zda budete navštěvovat od 25. 5. školu. Bližší informace sledujte na stránkách školy.

Úkoly:

Český jazyk - pracovní sešit str. 30 - SLOH - Nezapomeňte své mamince pěkně popřát nebo dát nějakou kytičku, obrázek, nebo ji potěšit tím, že jí s něčím pomůžete. (Maminky mají v neděli 10. 5. svátek.) V modrém sešitu si udělejte str. 33.

6.část úkolů 20.-24.4. - 4.B

Milé děti,

posílám další část úkolů na tento týden. Děkuji všem, kdo mi posíláte vypracované úkoly, nebo se aspoň ozýváte. Bohužel nic nevím o Šimonovi, Máje, Jirkovi a Nikolce.

Dlouho jsme se neviděli a nyní máme možnost online spojení! Pošlu na e-maily vašich rodičů návod, jak postupovat. Chápu, že každý nemá vhodné podmínky, takže účast na online setkání není povinné. Ale pokud vám to možnosti dovolují, budu ráda.

7.část úkolů 27.4.-30.4. - 4.B

Milé děti,

posílám další část úkolů. I když bychom se měli s některými z vás zítra v 9 hod. vidět, úkoly budu stále posílat každé pondělí tak, jak jste zvyklí. Online setkání bude sloužit k procvičování, popovídání si mezi sebou, abychom se viděli a nezapomněli, jak vypadáme. Pokud někdo možnost online stkání nemá, nevadí.

Český jazyk - tentokrát to bude sloh na str. 23 v pracovním sešitě. Ještě e-mailem dostanete dva doplňující papíry k procvičení. Kdo má možnost, vytiskne si. V malém modrém sešitě pracujte na str. 32.