2. A

tereza.lupinkova@zsbroumovska.cz

Sněhová výzva školního parlamentu

Sněhová výzvy školního parlamentu

Pro všechny, kteří mají rádi sníh, vyhlašují zástupci školního parlamentu sněhovou výzvu- postav sněhuláka, nebo cokoli ze sněhu, co máš rád. Pošli na e-mail parlamentbroumaci@seznam.cz do konce ledna fotku- nejlepší sněhové nadšence oceníme.

Štrúdlové blues

Jaký je váš oblíbený? Slaný? Sladký? Klasický s jablky? Nebo třeba makový?

Upečte, vyfoťte, pošlete fotku (pavlina.silhanova@zsbroumovska.cz) a vychutnejte si s vašimi blízkými. Třeba při poslechu "štrúdlové" písně.

Kolik různých variant se nám tu sejde? Těším se na vaši kreativitu!

Den zvířat - 2.A

Děti se na dnešní den moc těšily, a tak není divu, že se nám sešla spousta zajímavých živých zvířátek, plyšáků i obrázků. Seznámili jsme se s kočičkou Vanilkou, pejskem jménem Apollo, šnečkem, rybičkami a malými králíčky. V druhé polovině vyučování si děti vyzkoušely "projektové vyučování" se spoustou různých aktivit. Nejvíce děti bavila tvorba divadla a obrázková osnova. Den zvířat se nám vydařil a všichni jsme si ho užili :)

Horolezecká stěna Šutr II.

Horolezci, horolezkyně, horolezčata, nelezte na skálu, co je hodně špičatá. Spadnete do písku… Tak počkat, my jsme nikam nepadali a i se stěnou jsme si hravě poradili. Lezli jsme vzhůru k výškám… vzhůru k výškám. Také jsme si zasoutěžili a pod dubem za dubem, tam si počíhali na provazové smyčky a překonávali se pokaždé, kdy nás ostatní povzbuzovali "povězte ho vejš, ten provaz se smyčkou samozřejmě :)," při jejich rozvěšování. (reportážní fotografie)