2. B

alena.hejnova@zsbroumovska.cz

Sněhová výzva školního parlamentu

Sněhová výzvy školního parlamentu

Pro všechny, kteří mají rádi sníh, vyhlašují zástupci školního parlamentu sněhovou výzvu- postav sněhuláka, nebo cokoli ze sněhu, co máš rád. Pošli na e-mail parlamentbroumaci@seznam.cz do konce ledna fotku- nejlepší sněhové nadšence oceníme.

Mikulášské dopoledne - 2.B

4. 12. jsme se sešli ve 2. B na mikulášském dopoledni
(reportážní fotografie)

Škola byla pro Mikuláše a Mikulášky, čerty a čertice, anděly a andělky.

Po svátečním čtení v češtině a hodině matematiky jsme si vyrobili nadílkové kornouty.

Stihli jsme to úplně přesně, protože pak se objevila i nadílka.

Užíváme si druhou třídu - 2.B

8.10. jsme si užili krásný den!

Nejprve na kulturní akci Anifest – Festival animovaných filmů:

Vybrali jsme si film o ztracených dětských zvídavých otázkách – zůstaly nezodpovězené pro zaneprázdněnost rodičů.

Pointa pro dospělé – udělejte si čas na své děti.
Pointa pro děti – odpusťte rodičům, když nemají na vás hned čas, i tak vás mají rádi.

Zpáteční cesta byla ve znamení Prvouky:

Štrúdlové blues

Jaký je váš oblíbený? Slaný? Sladký? Klasický s jablky? Nebo třeba makový?

Upečte, vyfoťte, pošlete fotku (pavlina.silhanova@zsbroumovska.cz) a vychutnejte si s vašimi blízkými. Třeba při poslechu "štrúdlové" písně.

Kolik různých variant se nám tu sejde? Těším se na vaši kreativitu!