Back to top

Mgr. Monika Šrámková

Mgr. Monika Šrámková
vyučující TV
monika.valaskova@zsbroumovska.cz

Obsah uživatele

Florbal DÍVKY 8., 9. tř. - 2. místo

29. 11. 2022 se 9 našich žákyň zúčastnilo turnaje ve florbale na ZŠ Barvířské. Holky nejprve remízovaly se ZŠ Vrchlického 2:2, a pak i s domácím týmem ZŠ Barvířskou 1:1. Naše holky hrály výborně, ale bohužel nám chyběla trocha štěstíčka... Velice chválíme Nelču a Jusťu za desítky vybojovaných a do útoku poslaných míčů a Domču a Terku za krásné branky.

Všem holkám děkuji za účast a předvedené výkony.

Reportážní foto v příloze.

Přespolní běh - okresní kolo

Ve čtvrtek 6. 10. 2022 se 22 našich žáků zúčastnilo okresního kola v přespolním běhu.

Mladší žákyně (6. a 7. tř.) běžely 1 km. Z našich holek se nejlépe umístila Bára ze 6. tř. (10. ze 60 dívek). 

Mladší žáci (6. a 7. tř.) běželi 2 km. Na 1. místě (z 54 kluků) doběhl náš Víťa ze 6. třídy.

ATLETIKA - postup starších žákyň do krajského kola

15. září 2022 se 20 našich žáků ze 6. - 9. tříd zúčastnilo okresního kola v Atletickém čtyřboji družstev (sprint, skok vysoký/skok daleký, hod míčkem/vrh koulí, vytrvalostní běh). Na úvod bych chtěla všem zúčastněným žákům moc poděkovat za zodpovědný přístup, podané výkony a bezproblémové chování. 

Týmové úspěchy:

Mladší žákyně (6. a 7. třída) ve složení Terka, Eliška, Míša, Ella a Barča - 3. nejlepší škola v okrese (za ZŠ Ještědskou a ZŠ Sokolovskou)

Aréna 8.B

V rámci výuky TV jsme s 8. B navštívili gymnastickou halu v Home Credit Aréně. Všechny žáky chválím za aktivní přístup, slušné chování a pomoc při úklidu haly.

Reportážní foto v příloze.

 

ATLETICKÉ ZÁVODY (okresní kolo)

V úterý 10. 5. se výběr našich žáků zúčastnil okresního kola Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou. Nejvíce se zadařilo mladším žákyním (6.,7. tř.), které skončily na 4. místě z 10. Za jednotlivce pak bodovala nejlépe Anička ze 7. A, která skončila 1. z 81. Velkou pochvalu zaslouží také Maruška (7. A), Patricie (7. C) a Míša (7. A) za skok daleký. Všem se podařilo skočit přes 4 m. V hodu míčkem uspěla nejlépe Nelča ze 7. A - 37, 61 m (nový školní rekord). 

Stránky