Back to top

Mgr. Monika Šrámková

Mgr. Monika Šrámková
vyučující TV
monika.valaskova@zsbroumovska.cz

Obsah uživatele

ATLETIKA - postup starších žákyň do krajského kola

Ve čtvrtek 11. 5. 2023 jsme se zúčastnili okresního kola Poháru rozhlasu (atletických závodů) pro starší žactvo (8., 9. třída).

V kategorii dívek se účastnilo 13 škol (103 dívek) a v kategorii chlapců 11 škol (84 chlapců).

 

Týmové úspěchy: 

Naše starší žákyně ve složení Jusťa, Nelča, Anča, Míša, Míša, Maruška, Sára a Káťa - 1. místo ze 13 škol a postup do krajského kola.

 

BASKETBAL - dívky (8., 9. tř.)

26. 4. 2023 jsme se zúčastnily okresního kola v basketbale. V týmu jsme měly pouze jednu basketbalistku, a přesto se nám podařilo vybojovat 5. místo z 8. Všechny holky chválím za předvedené výkony, desítky vybojovaných míčů a že jste hrály naplno až do posledního písknutí. 

Děkujeme za reprezentaci školy!

Reportážní foto v příloze.

VOLEJBAL - 3. místo

Dne 18. 4. 2023 jsme se zúčastnily okresního finále ve volejbale. Základní kolo bylo rozděleno na 2 skupiny. Z každé skupiny postoupily první dva týmy. Naše holky postoupily z prvního místa.

V semifinále jsme bohužel nestačily na domácí tým ZŠ Dobiášova, a tak jsme nakonec pouze obhájily loňské 3. místo vítězstvím nad ZŠ Jabloňovou (2:0 na sety).

Naše holky hrály výborně. Děkujeme za skvělou reprezentaci školy!

Reportážní foto v příloze.

Florbal DÍVKY 8., 9. tř. - 2. místo

29. 11. 2022 se 9 našich žákyň zúčastnilo turnaje ve florbale na ZŠ Barvířské. Holky nejprve remízovaly se ZŠ Vrchlického 2:2, a pak i s domácím týmem ZŠ Barvířskou 1:1. Naše holky hrály výborně, ale bohužel nám chyběla trocha štěstíčka... Velice chválíme Nelču a Jusťu za desítky vybojovaných a do útoku poslaných míčů a Domču a Terku za krásné branky.

Všem holkám děkuji za účast a předvedené výkony.

Reportážní foto v příloze.

Stránky