Mgr. Tomáš Müller

vyučující Tv, Z
tomas.muller@zsbroumovska.cz

9.B - Vltava 12.-15.6.2023

První etapa: Vyšší Brod - Rožmberk.

Druhá etapa: Rožmberk - Český Krumlov

Třetí etapa: Český Krumlov - Zlatá Koruna

Cesta autobusem na Šumavu proběhla v pořádku, pohyb na loďkách také bez problémů. Po dvou etapách zatím pouze jedno "cvaknutí".

Ubytovaní v pořádku, dokonce jsme potkali slavného youtubera Humi.

Zatím je vše jako počasí, tedy sluníčko :-)

Virtuální florbalová vědomostní soutěž

Milí žáci,

bohužel se letos nemůžeme zúčatnit florbalového turnaje ČEPS cup, tak nabízíme alespoň online verzi.

Virtuální ČEPS cup - florbalová virtuální vědomostní soutěž. Zapojte se a můžete pro školu vyhrát finanční prostředky na nákup sportovního vybavení. Kvíz k vyplnění zde: odkaz na kvíz

Stezka za školou

Stezky za školou se zúčastnilo více jak 40 žáků naší školy. Všem patří velké poděkování za úspěšné vyřešení všech úkolů a ocenění proběhne v následujících týdnech ve škole. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout úspěšné řešitele.

Výzva - Stezka za školou

Pro všechny žáky 2. stupně byla vytvořena stezka v okolí školy s několika zajímavými úkoly. Stezka začíná u hlavního vchodu školy. S sebou je dobré vzít si papír, tužkou a foťák. Prvních 20 úspěšných řešitelů získá věcnou cenu. Čas na splnění je do pondělí 23. 11.

Judo v tomto týdnu

Dobrý den,

z důvodu lyžařského výcviku je upraven rozpis tréninků juda od 24. 2. - 27. 2. takto:

Pondělí:  15.00 - 16.30 - zrušeno

17.00 - 18.30 - beze změny

Úterý:    Baby judo - zrušeno

17.00 - 18.00 - kimono

Středa:  15.00 - 16.30 - zrušeno

17.00 - 19.00 - Jablonec nad Nisou

Čtvrtek:   15.00 - 16.00 - zrušeno

skupina A a B od 17.00 - 18.00

Okresní kolo ve florbalu

Dne 24. 10. se výběr žáků sedmých a šestých tříd zúčastnil okresního kola ve florbalu. Ve skupině čtyř škol (ZŠ Broumovská, ZŠ Lužičká, ZŠ Švermova a ZŠ Vrchlického) nenašel náš výběr přemožitele a zaslouženě postoupil do dalšího kola turnaje. Gratulujeme!!!