Back to top

Fotogalerie

Plavání v Turnově - 2.BC

Protože liberecký bazén je zavřený, musíme povinnou výuku plavání zajistit jinde.

Žáci 2.BC jezdili v květnu a červnu plavat do Turnova a tamní bazén a instruktory si nemohli vynachválit!!!

Školní výlet - 8.C

Prohlédněte se reportážní fotky z našeho školního výletu v Košťálově a okolí. Počasí nám přálo, což je základ úspěchu.

Cyklovýlet 8.C

Na kole na Kristýnu, postavení stanu v lehkém dešti, odpolední ochutnávka potápění, procházka do Hrádku, večerní ohýnek a další den v duchu dopoledního triatlonu a zpáteční cesty na kole. To vše a mnohem víc jsme prožili společně.

Report.fotky níže:

Židovská Praha - 8.C

6.6. jsme se vypravili do Prahy. Hradčany nás přivítaly krásným počasím. Krátce jsme zhlédli Pražský hrad, doslova fascinováni jsme byli Valdštejnskou zahradou. Oběd jsme stihli na Václavském náměstí. Odpoledním programem byla návštěva židovských památek, hřbitova a synagog. Viděli jsme Pinkasovu, Španělskou a Maiselovu synagogu. Exkurzí nás skvěle provedla paní učitelka Adámková. Děkujeme!

 

Reportážní fotky níže:

Ateliér animovaných obrazů - 6.C

Festival dětského čtenářství nás zavedl do prostor Oblastní galerie Liberec, kde jsme zhlédli grafiky Milodara Krstiče a popovídali si o jeho tvorbě. V ateliéru jsme si zahráli na animátory, rozpohybovali obrázky a vyrobili jsme vlastní papír.

Reportážní fotky níže.

 

Dětský den 2024

Na školním hřišti Plátenická uspořádala ZŠ Broumovská dětský den. Žáci a žákyně druhého stupně si pro mladší děti připravili program plný aktivit, za které jejich účastníci získali body, které následně mohli u stánku vyměnit za různé ceny. Přestože akci ke konci přerušil déšť, všichni zúčastnění, od těch nejmenších až po rodiče, si jí náležitě užili, jak je vidět na přiložených reportážních fotografiích.

Dobi cup 2024

Ve čtvrtek 23.5. se uskutečnila tradiční velká akce Dobi cup. Dobi cup je sportovně vědomostní soutěž libereckých škol, ve které soutěží žáci všech ročníků i učitelé v různých disciplínách. Po loňském 3.místě jsme letos obsadili smolné 4. místo. Vyhráli dvě školy se stejným počtem bodů: ZŠ Ještědská a ZŠ U školy. Gratulujeme.

Nejlepší naše výsledky v jednotlivých disciplínách:

1. místo - vědomostní test (2. stupeň)

2. místo - vybíjená (4. - 5. třídy)

2. místo - člunkový běh ( 1. - 3- třídy)

3. místo - florbalová střelba (učitelé)

5. místo - atletická štafeta (1. - 9. třída)

Ondřej P. - mimořádné gesto fair play!

Sportovní den mládeže - TAJV

Ve středu, dne 22. května 2024, se na venkovním multifunkčním sportovišti Základní školy Broumovská uskutečnil druhý ročník národní soutěže Sportovní den mládeže v Liberci pro místní děti a žáky základní školy. Účastníci sportovního turnaje se v Liberci utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu. Celkem se na začátku sportovní akce sešlo 8 týmů, které soutěžily o nejúspěšnější družstvo turnaje.

Reportážní fotky najdete v příloze.

Pálení čarodějnic 2024

Na Základní škole Broumovská opět zavládla vesele laděná atmosféra, když se konalo tradiční pálení čarodějnic. Děti i rodiče se sešli na školním dvoře, aby společně oslavili příchod jara. S lampiony v rukou a úsměvy na tvářích se vydali na průvod zakončený opékáním buřtů. Pravidelně pořádané setkání nejen posiluje pouto mezi školou, dětmi a rodiči, ale také přináší do života celého sídliště a okolí pocit společenství.

Stránky