Mgr. Tereza Kodymová Pavlů

třídní učitelka 4.C
tereza.pavlu@zsbroumovska.cz

RECITAČNÍ SOUTĚŽ 2022 - ŠKOLNÍ KOLO

Dne 9. 2. 2022 se ve školní knihovně uskutečnilo školní kolo celorepublikové recitační soutěže. Celkem se zúčastnilo 37 dětí.

Děkujem všem za odvahu, za krásně připravené texty a doufáme, že příští rok bude účast stejně vysoká.

Konkurence byla letos opravdu veliká a vybrat z každé kategorie vítěze bylo složité.

Všichni soutěžící získali diplom a malou sladkost a výherci navíc něco ke čtení.

První a druhá místa postupují do okresního kola, které se bude konat v DDM Větrník 3. 3. - 4. 3. 2022.

Gratulujeme všem vítězům a postupujícím!

RECITAČNÍ SOUTĚŽ 2022

Srdečně zveme všechny odvážné nadšence literatury a poezie, aby se zúčastnili
ŠKOLNÍHO KOLA
celostátní recitační soutěže

pořádaného 9. 2. 2022 v 11:40 ve školní knihovně.
Na vítěze čekají pěkné ceny a pro všechny malá sladkost.
Vítězové postupují do OKRESNÍHO KOLA.

Kreslit se dá všude, i v galerii - 4.C

V úterý 26. 10. jsme navštívili Oblastní galerii Liberec, kde jsme absolvovali program Portrét. Děti si prohlédly některé části stálé expozice, naučily se poznat rozdíl mezi figurální malbou a portrétem a potom se pokusily napodobit styl "jedním tahem" mistra Oskara Kokoschky.

(Nemohli jsme si nechat ujít nákupy v pekárně při cestě zpět do školy, kde jsme část kapesného utratili za limonádky, dortíky a jiné nezbytnosti. Počasí nám přálo, pohybovali jsme se pěšmo, lístky na MHD jsme tedy nevyužili.)

Doufáme, že něco podobného tento rok ještě stihneme! :-)

Vaše 4. C