Školní parlament

Mgr. Klára Matznerová
třídní učitelka 6.C, vyučující Př, D, Tv
klara.matznerova@zsbroumovska.cz

Vyhlášení krokové výzvy školního parlamentu

Na den dětí se školní parlament konečně sešel, aby ocenil ty nejlepší třídy v krokové výzvě.

Nejvíce nakonec nachodila 7. B a získala tak nádherný dort. Na druhém místě se umístila 6. A, která si smlsla na čokoládovém perníku. Nejlépe z prvního stupně si vedla 5. A, která skončila na třetím místě. Jako poslední byla oceněna také 6. C.

Všem moc gratulujeme, děkujeme i ostatním třídám za zapojení a vážíme si práce, kterou na celé akci podnikl školní parlament.

Sněhová výzva školního parlamentu - vyhodnocení

Během ledna vyhlásili zástupci školního parlamentu sněhovou výzvu na postavení čehokoli ze sněhu, a protože podmínky opravdu přály, sešlo se nám velké množství výtvorů- od sněhuláků, přes iglú, kačenky nebo želvy. Určitě si prohlédněte reportážní fotografie.

Gratulujeme všem účastníkům- Honzovi z 1. A., Tomášovi a Matějovi z 3. C, Matějovi a Kristýnce ze 4. B, Pavlovi z 5. A, Viky z 6. C, Aničce ze 7. A, a všem dětem z 3. oddělení školní družiny.

Všichni účastníci budou odměněni v nejbližší době.

Školní parlament.

Sněhová výzva školního parlamentu

Sněhová výzvy školního parlamentu

Pro všechny, kteří mají rádi sníh, vyhlašují zástupci školního parlamentu sněhovou výzvu- postav sněhuláka, nebo cokoli ze sněhu, co máš rád. Pošli na e-mail parlamentbroumaci@seznam.cz do konce ledna fotku- nejlepší sněhové nadšence oceníme.