Back to top

Školní parlament

Mgr. Klára Matznerová
třídní učitelka 7.C, vyučující Př, D, Tv
klara.matznerova@zsbroumovska.cz

Aktuality třídy

Týden převleků- den dvojčat/trojčat

Zatím asi nejtěžší výzva. Úkolem bylo obléknout se stejně ve dvojici/trojici nebo skupince. Vážně klobouk dolů před všemi. Žáci prvního stupně, druhého stupně i učitelé si na stejných kostýmech dali záležet a bylo to vidět. Parádní módní přehlídka. 

Zítra už čtvrtý převlekový den- galantní oblečení. 

Týden převleků- den naruby

Poslední den toho bláznivého převlékacího týdne byl úkol jasný- obléknout si cokoli naruby. Ač by se mohlo zdát, že výzva je to jednoduchá, vyndat klíče z kapsy kalhot, které jsou naruby, není zdaleka tak snadné! Děkuji proto těm, kteří i poslední den vyladili outfit a zapojili se tak do akce. 

Na závěr ještě děkuji všem rodičům, kteří oblečení chystali, učitelům, kteří se jakkoli zapojili, žákům školního parlamentu za nápad, všem fotografům ve třídách a samozřejmě všem, kteří se zapojili do této celoškolní akce. 

K. Matznerová

Týden převleků- den elegance

Čtvrtek se nesl ve jménu noblesního nebo elegantního oblečení. Dívky oblékly paletu sukní, punčoch, halenek a lodiček, zatímco chlapci nešetřili košilemi, lakýrkami a někdy dokonce i kravatami. Byla to ve škole nevšední podívaná a já opět děkuji všem, kteří se zapojili, protože to byl krásný pohled, kdy jsme si připadali jako někde v divadle, či v noblesním paláci. 

No a zítra už nás čeká poslední den, den naruby, takže oblékni tričko, mikču nebo kalhoty obráceně :). 

Týden převleků- den v barvách Valentýna

Svátek zamilovaných jsme během týdne převleků oslavili ve valentýnských barvách - červené, růžové, fialové. Děkuji všem žákům i učitelům ze dnešní účast, která byla pro některé, vzhledem k barvám, rozhodně výzvou. 

Zítra nás čeká "den dvojčat/trojčat" - oblékni se s někým ve dvojici/trojici/skupině stejně. 

K. Matznerová

Žáci volí svého prezidenta

Tento týden se na naší škole konalo první kolo prezidentských voleb. Chtěli jsme zjistit, jdo by vyhrál u těch, kteří volit nemohou. Účast byla hojná, přes 67% žáků druhého stupně si první kolo voleb nenechalo ujít. Do druhého kola postoupili, tak jako v těch opravdových volbách, dva kandidáti. Kdo vyhraje rozhodne druhé kolo hlasování v pondělí 23.1. Přijďte k volbám- volíme si prezidenta naší školy! 

Váš školní parlament. 

Halloweenská costume párty

Jak jinak oslavit ve škole Halloween než kostýmovou párty. Parlamentem vyhlášená akce se opravdu povedla. Žáků, učitelů nebo družinářek v převleku za duchy, monstra, či členy Adamsovy rodiny bylo nezpočet. A máme z toho velkou radost! Protože nic nepotěší zástupce parlamentu více, než když vidí, že vás to baví! 

Moc děkujeme všem zúčastněným a teď už hurá na reportážní fotky! 

Váš školní parlament

 

Stránky