Mgr. Klára Matznerová

klara.matznerova@zsbroumovska.cz

Ptačí hodinka 8.–10. ledna 2021

Pátek, 8. Leden 2021 - 8:00 - Neděle, 10. Leden 2021 - 20:00

Vážení přírodopisní nadšenci. V nadcházejícím víkendu je možnost zapojit se do akce ornitologické společnosti a trochu vypomoct přírodě.

Zkuste po dobu 60 min. sčítat všechny ptáčky na krmítku, nebo někde na louce, případně na příjemném místě v lese…

Všechny podrobnosti najdete zde: https://ptacihodinka.birdlife.cz/jak-se-zapojit-podrobneji/#/observe

Úvodní schůzka školního parlamentu

Pondělí, 21. Září 2020 - 14:00

Úvodní schůzka školního parlamentu proběhne až v pondělí 21.9., aby byly ve škole přítomny všechny třídy druhého stupně.

Probereme- čím se parlament zabývá, zvolíme nové funkce, přivítáme nové členy a naplánujeme společné akce.

Sraz před bobkárnou

ŘEMESLA NEJSOU OUT - 9.A,B

Středa, 23. Září 2020 - 13:00

Akce s názvem Řemesla nejsou OUT si dávají za cíl ukázat obory, které na trhu práce scházejí.
O tom, že řemesla stále ještě nevyšla z módy, přesvědčí pravidelná výstava, která probíhá v měsíci září na libereckém náměstí Dr. E. Beneše ve spolupráci se Střední školou Liberec a Střední školou Kateřinky. Náměstí je zcela zaplněno zajímavými stánky a žáci základních škol z celého Liberecka a veřejnost mají možnost zhlédnout praktické ukázky řemesel a některá z nich i sami vyzkoušet.