Back to top

Mgr. Klára Matznerová

Mgr. Klára Matznerová
třídní učitelka 9.A, vyučující Př, D, Tv
klara.matznerova@zsbroumovska.cz

Obsah uživatele

Pro nadšené přírodovědce

Rád bys prozkoumával svět, ale myslíš si, že to v době pandemie není možné? Tak to se nemusíš bát, Talnet je tady s tebou a má ti co nabídnout! Zajímá tě pestrá paleta národů žijící ve tvém městě? Nebo rád bádáš v říši hmyzu a chceš zjistit víc? Tak vyraz na T-EXKURZE, které zaštiťuje Národní pedagogický institut. 

Přihlášky a další informace zde: https://www.talnet.cz/aktivity/t-exkurze, nebo na klara.matznerova@zsbroumovska.cz

K. Matznerová

Biologická olympiáda pro zájemce

Dobrý den, kdo má zájem o účast na biologické olympiádě, ať se mi e-mailem, nebo na hodině, nahlásí (nejpozději do 20.3.). 
Samotné školní kolo potom proběhne 26.3. on-line přes Teams. Studijní text najdete zde: https://biologickaolympiada.czu.cz/cs/r-11830-aktualni-rocnik/r-12159-st...

Těším se na všechny zájemce o přírodopis a biologii.

K. Matznerová

 

 

Sněhová výzva školního parlamentu - vyhodnocení

Během ledna vyhlásili zástupci školního parlamentu sněhovou výzvu na postavení čehokoli ze sněhu, a protože podmínky opravdu přály, sešlo se nám velké množství výtvorů- od sněhuláků, přes iglú, kačenky nebo želvy. Určitě si prohlédněte reportážní fotografie. 

Gratulujeme všem účastníkům- Honzovi z 1. A., Tomášovi a Matějovi z 3. C, Matějovi a Kristýnce ze 4. B, Pavlovi z 5. A, Viky z 6. C, Aničce ze 7. A, a všem dětem z 3. oddělení školní družiny.

Všichni účastníci budou odměněni v nejbližší době.

Školní parlament.

 

Biologická olympiáda pro zájemce

Datum a čas: 
Pátek, 26. Březen 2021 - 12:15

Olympiáda proběhne v pátek od 12:15 v Teams. 

Téma olympiády je stejné jako v loňském roce- „Těžký život ve vodě“. 

Studijní materiály jsou připraveny na této adrese: https://biologickaolympiada.czu.cz/cs/r-11832-dokumenty-a-informace/r-11... - jedná se o materiály kategorie C, D. 

Zájemci, hlaste se mi co nejdříve!

K. Matznerová

Aktuality k lyžařskému kurzu - 7. třídy

Vážení rodiče. 

Přesto, že zima je letos opravdu krásná, bohužel, vzhledem k epidemiologickým opatřením vlády s velkou pravděpodobností nebudeme moci uspořádat pobytový lyžařský kurz pro 7. ročníky. Je ale možné, že se situace během února zlepší natolik, že bude možné zorganizovat alespoň variantu s dojížděním na sjezdovky, což bychom velmi rádi udělali. Vše budeme řešit aktuálně, podle situace a včas vám budeme informovat.

Sněhová výzva školního parlamentu

Sněhová výzvy školního parlamentu

Pro všechny, kteří mají rádi sníh, vyhlašují zástupci školního parlamentu sněhovou výzvu- postav sněhuláka, nebo cokoli ze sněhu, co máš rád. Pošli na e-mail parlamentbroumaci@seznam.cz do konce ledna fotku- nejlepší sněhové nadšence oceníme.

Stránky