Mgr. Klára Matznerová

třídní učitelka 6.C, vyučující Př, D, Tv
klara.matznerova@zsbroumovska.cz

Obři oceánů- 6.C

Šesťáci navštívili velmi zajímavou interaktivní výstavu na téma OBŘI OCEÁNŮ – dozvěděli se tak mnoho zajímavých informaci o mořských savcích nebo parybách, prohlédli si modely, a ponořili se do hlubin oceánů ve virtuální realitě. Povedlo se vše! Reportážní fotogalerie.

No BackPack Day- celá škola

Školní parlament uspořádal happening s názvem "no BackPack Day".

No backpack day je oblíbeným happeningem po celém světě. Cílem je upozornit na miliony dětí zejména v rozvojových zemí, které denně nosí pomůcky v ruce do škol vzdálených mnoho kilometrů.

Některé nápady byly opravdu originální a parlament tak děkuje všem, kteří se zapojili a našli odvahu nechat se s nápaditou taškou vyfotit!

Užijte si jedinečné reportážní fotografie!

Obři oceánů - 6.C

Datum a čas:
Pátek, 29. Duben 2022 - 11:30

Co nás na interaktivní výstavě čeká? ...Těšit se můžete na desítku oceánských obrů v životních velikostech, jednu z největších sbírek ve střední Evropě plnou čelistí a zubů žraloků z celého světa a v neposlední řadě interaktivní zónu, kde budete moci nahlédnout do „modrého světa“ pomocí virtuální reality či zvukové stěny, která vám nabídne hlasy, zvuky a zpěvy desítek podmořských tvorů.

Podrobnosti poslány přes bakaláře.

Finanční dar pro adaptační třídy

Žáci školního parlamentu předali dnes vyučujícím v adaptačních třídách finanční obnos, který byl vybrán během dobročinného bufetu. Celkem se jednalo o částku 5256,- Kč, která bude použita dle uvážení obou učitelek na pomůcky, či exkurze.

Děkuji všem žákům školního parlamentu za organizaci akce a především všem žákům a vyučujícím, kteří přispěli!

Děkujeme!

K. Matznerová