Družina Simona

vychovatelka
simona.tallerova@zsbroumovska.cz

2. oddělení - Září v naší družince

V září jsme u  nás přivítali nové školáčky a tak hlavním úkolem bylo, všechny náležitě seznámit s naší školou, spolužáky a chodem školní družiny. Hráli jsme tedy spoustu seznamovacích a poznávacích her, vytvořili jsme společné družinové tablo a snažili se co nejvíce času trávit venku a užívali tak posledních teplých dnů.

Reportážní foto: Září ve 2. oddělení

Konečné výsledky sběru papíru

Konečné výsledky dvouleté soutěže za sběr papíru najdete zde: Výsledky sběr 2019 - 2021

40 nejlepších sběračů pojede v pondělí 28. 6. na výlet plný zábavy. Detailní informace obdržíte od vyučujících.

Prosíme o potvrzení účasti, abychom případně mohli oslovit náhradníky.

Všem sběračům moc děkujeme!!

Rekonstrukce školy

Dne 31. 8. byla stavební firmou dokončena první fáze letošní rekonstrukce školy.

Pro školní provoz byly zpřístupněny 4 místnosti družin včetně sociálních zařízení, jazyková učebna se školní knihovnou, kabinet, sklad, vstupní hala a schodiště.

I když ještě chybí zapojit některá světla a doplnit podhledové desky, tak jsme velice rádi, že se vše stihlo a že jsme první školní den - 2. 9. mohli ve škole přivítat všechny žáky.