Back to top

Fotogalerie

2. Odd-Nisapark Vratislavice nad Nisou

Dne 22.6. Jsme s naší družinkou navštívily Nisapark ve Vratislavicích nad Nisou. Děti měly téměř celé hřiště pro sebe a tak si návštěvu pořádně užily. Nechyběly ani dobrůtky z místního stánku.

Reportážní foto

Ploučnice - vodácký výlet 9.B

Od pondělí 27.6 do středy 29.6 se vydali žáci 9.B na poslední výlet na základní škole.

Stihli sjet řeku Ploučnici, opéct buřty na táboráku i vyzkoušet koloběžky.

Ať se jim takhle daří i na střední škole.

Reportážní fotky přílohou.

Sportovní dny 6. C

V posledním školním týdnu se nám podařilo si pěkně užít venkovních sportovních aktivit. V pátek 24.6. jsme si užívali na Sluníčku ve Vratislavicích nad Nisou. A v úterý 28.6. jsme dali veškerou energii do sportovních aktivit. 

Bylo to skvělé! A teď už se těšíme na vysvědčení...

1.A Pasování na čtenáře

27.6.2022 byly rytířem pasováni děti 1.A  na "Velkého čtenáře". Akce proběhla za přítomnosti nadšených rodičů, kteří neskrývali slzy radosti ze svých dětí. Domů odcházeli společně s dětmi, které byly ošerpované a nesly si diplom a knihu s věnováním.

Parlamentní piknik

Na závěr roku jsme si za odměnu udělali piknik v parku u muzea. Dobrot bylo nepočítaně, a mimo jídla jsme i lehce plánovali akce na příští rok. Také jsme si i zaběhali a zahráli petanque. Byl to moc fajn čas. 

Děkuji tímto všem, kteří parlamentu v letošním školním roce věnovali svůj čas a už se těším na příští školní rok. 

Staré Hrady

Společný výlet 2.B a 3.B.Navštívili jsme pohádkové bytosti ve sklepení, s čerticí jsme se učili létat na koštěti, potkali pohádkové bytosti z půdy a sladkou tečkou byla malinovka s královskými řízky.

Černousy - 8.C

Školní výlet v lese se povedl skvěle!

Stopováná, profil na jednu stránku, střelba z dlouhé i krátké zbraně, koupání, orientační hra v lese, ohýnek, přespání v lese, noční stezka, vlastní vaření a mnoho dalšího.

část reportážních fotek:

kompletní soubor fotek a videa najdete v Teams

Školní výlet 6. C

V Jizerských horách se od 15.6. do 17.6. uskutečnil školní výlet 6. C. Reportážní fotografie mapují vše, co za tři dny šesťáci zažili, od her, koupání, výletování, prohlídky hráze, až po stezku odvahy. Bylo to báječné! 

Stránky